Taksit Ödemeleri


Anlaşmalı Ödeme Noktaları

  • Akbank T.A.Ş., Türkiye İş Bankası A.Ş., T.C. Ziraat Bankası, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., Garanti Bankası ve PTT Online İşlem Noktaları

Ödeme Kanalları

  • Otomatik Ödeme: Bankalara vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Vezneden Ödeme: İlgili bankaların tüm şubelerinin veznelerinden sadece T.C. Kimlik Numaranızı (TCKN) veya Vergi Kimlik Numaranızı (VKN) belirterek kredi taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.
  • ATM'den Ödeme: İş Bankası ATM’lerinden "Firma/Kurum Ödemeleri, Talimatlı Fatura Ödeme" ve Garanti bankası ATM’lerinden "Ödemeler, Fatura ödeme , TCKN/ VKN" ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.
  • İnternet Şubesi'nden Ödeme: Bankaların internet şubesi işlem menülerinden aşağıda belirtilen adımları izleyerek kredi taksit ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank


Garanti Bankası


Türkiye İş Bankası


T.C. Ziraat Bankası


Yapı Kredi Bankası


  • EFT ile Ödeme: Kredinizin taksit ödemelerini açıklama alanına TC kimlik veya Vergi Kimlik numaranızı yazdırarak ve aşağıdaki bilgileri beyan ederek gerçekleştirebilirsiniz.


 
Önemli Not: Önemli Not: İş Bankası, veznelerinden yapılan ödemeler için 5 TL, Yapı Kredi Bankası vezneden yapılan işlemler için 1,5 TL, Akbank vezneden ödeme için 3 TL, diğer işlemlerden 1 TL, Ziraat Bankası, vezneden ödeme için 4 TL, diğer işlemlerden 1 TL, Garanti Bankası Internet Şubesi, Alo Garanti, ATM (kartlı ödeme) kanalları için 1,5 TL, vezneden ödeme için 3 TL masraf almaktadır. Yapı Kredi Bankası diğer işlemlerden, Ziraat Bankası otomatik ödemelerden, İş Bankası otomatik ödeme ve ATM ödemelerinden masraf almamaktadır. Bu masraf tutarları, ilgili banka tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir. EFT yolu ile yapılan ödemelerde, kredinize ait sözleşme numarasının belirtilmemesi durumunda ve/veya ödeme tarihinden sonra yapılan ödemeler nedeniyle oluşacak gecikmelerde, gecikme faizi doğacağını hatırlatmak isteriz. Ödemelerinizin geri ödeme planında belirtilen ödeme günü 16:30’a kadar yapılması gerekmektedir.