Aylık Taksit Tutarı
Kredi Tutarı
Aylık Gelir TL
Ev Kirası TL
Kredi ve Kredi Kartı Ödemesi TL
Yiyecek - İçecek / Gıda TL
Diğer TL
KALAN TUTAR TL Kalan Tutarınız gelirinizden yüksek gözüküyor.
Ay
Araç Kredisine Ayrılabilecek Tutar TL
Hesapla
Kredi Tutarı

Kredi başvurusu esnasında, ALJ Finans’ın güncel fiyatlama koşulları ve uygulamaları geçerli olacaktır. Yukarıdaki hesaplama, ALJ Finans’ın baz faiz oranları üzerinden yapılmaktadır. Kampanyalı krediler veya dönemsel uygulamalar için anlaşmalı satıcılarımızdan veya ALJ Finans Müşteri Hizmetleri'nden bilgi alabilirsiniz.

*Hesaplama aracı, size araç kredisi taksit hesaplamasına ilişkin ilgili bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde kredi kararı niteliği taşımamaktadır. Kampanyalı krediler veya dönemsel uygulamalar için anlaşmalı satıcılarımızdan veya ALJ Finans Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alabilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Kredi Hesaplama Aracı

HAYALİNİZDEKİ OTOMOBİLE ULAŞIN, HESABINIZI ŞAŞIRMAYIN!

ALJ Finans olarak için geliştirdiğimiz “Taşıt Kredisi Hesaplama Aracı” ile bütçenize, aylık taksit tutarına veya istediğiniz kredi tutarına göre bireysel ya da tüzel krediler için hesaplamalar yaparak tercih ettiğiniz vadede geçerli olan faiz oranlarıyla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Özel ödeme planlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için anlaşmalı satıcılarımızı ziyaret edebilirsiniz.

 
×