Kamu çalışanlarına için ikinci el araçlara özel kampanya ALJ Finans’ta! Kamu paketi kapsamında 15.000 TL kredi tutarı, 15 ay vade ve %1,55 faiz oranı ile bu sene yollar, kamu çalışanlarına açılıyor.

Detaylı bilgi ve farklı ödeme planları için anlaşmalı 2. El otomotiv satıcılarımızı ziyaret edebilir, kredi başvurunuzu kolayca KredimOL uygulamasından gerçekleştirebilir ve 0216 643 0 444’ten ALJ Finans Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

ALJ Finans, kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kredi başvurusu esnasında ALJ Finans’ın güncel fiyatlama koşulları ve uygulamaları geçerli olacaktır. Görselde yer alan %1,55 Kamu çalışanlarına özel kredi ürünü, ikinci el araçlar için 15.000 TL kredi tutarı ve 15 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı % 1,9301, efektif yıllık maliyet oranı % 25,7853, tahsis ücreti 78,75 TL ödeme seçenekleri ile geçerlidir. Kampanyaya Kredi Koruma sigortası dahildir Kampanyada belirtilen kredi koşulları, ALJ Finansman A.Ş.’nin belirlediği şartlarda geçerlidir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır

×