İkinci elde birinci kalite, işini bilen kredi ile ALJ Finans’ta! Profesyonel paket sayesinde 20.000 TL kredi tutarı, 20 ay vade ve %1,86 faiz oranı ile ikinci el araç satın almak çok avantajlı. Vergi levhalı profesyoneller artık ALJ Finans ile dilediği ikinci el araca sahip olabilir.

Detaylı bilgi ve farklı ödeme planları için anlaşmalı 2. El otomotiv satıcılarımızı ziyaret edebilir, kredi başvurunuzu kolayca KredimOL uygulamasından gerçekleştirebilir ve 0216 643 0 444’ten ALJ Finans Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

ALJ Finans, kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kredi başvurusu esnasında ALJ Finans’ın güncel fiyatlama koşulları ve uygulamaları geçerli olacaktır. Görselde yer alan Vergi levhalı profesyonellere %1.86 faiz oranlı özel kredi ürünü, ikinci el araçlar için 20.000 TL kredi tutarı ve 20 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı % 2,2872, efektif yıllık maliyet oranı % 31,1756, tahsis ücreti 105 TL ödeme seçenekleri ile geçerlidir. Kampanyaya Kredi Koruma sigortası dahildir. Kampanyada belirtilen kredi koşulları, ALJ Finansman A.Ş.’nin belirlediği şartlarda geçerlidir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır.

×