Rav4 Hybrid araçlardan seçin, ödemelerinizi Toyota Finans ile rahat rahat gerçekleştirin. Aralık ayına özel olarak, 25.000 TL ve 12 ay için %0’dan başlayan faiz oranları avantajını kaçırmayın!

Toyota Finans tüketici kredilerinde belirtilen % 0 faiz oranı, Rav4 Hybrid araçlar için 25.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı % 0,0811 efektif yıllık maliyet oranı % 0,9773, tahsis ücreti 131,25 TL ödeme seçenekleri ile geçerlidir. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş sorumlu değildir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır.
kolayca gerçekleştirebilirsiniz! Toyota Finans, herkes Toyota sahibi olsun diye…

Detaylı bilgi ve farklı ödeme planları için anlaşmalı Toyota satıcılarını ziyaret edebilir, kredi başvurunuzu kolayca KredimOL uygulamasından gerçekleştirebilir ve 0216 643 0 444’ten ALJ Finans Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz. ALJ Finansman A.Ş. kampanya şartlarını değiştirme, durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
×