Toyota C-HR'da 50.000 TL 12 ay %0,99 faiz oranı fırsatı ile bu yaz yollar sizin!


Temmuz ayına özel Toyota Finans kampanyası ile hayallerinizi süsleyen Toyota C-HR’a sahip olmak çok kolay. Siz de Toyota Plazalarını ziyaret edin veya KredimOL'dan hemen başvurun, fırsatları kaçırmayın!

Toyota Finans tüketici kredilerinde belirtilen %0,99 faiz oranı, C-HR model araçlar için 50.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı % 1,2719 , efektif yıllık maliyet oranı % 16,3765, tahsis ücreti 262,50 TL ödeme seçenekleri ile geçerlidir. Kampanyada belirtilen kredi koşulları, anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş sorumlu değildir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır.
Detaylı bilgi planları için Toyota satıcılarını ziyaret edebilir, kredi başvurunuzu kolayca KredimOL uygulamasından gerçekleştirebilir ve 0216 643 0 444’ten ALJ Finans Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

ALJ Finansman A.Ş. kampanya şartlarını değiştirme, durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.