Toyota Yaris Kampanyası

ALJ Finans’a özel kredi kampanyamızdan yararlanarak hayalinizdeki Toyota Yaris’e 75.000 TL ,12 ay , %0 faiz avantajı ile sahip olabilirsiniz. Dilerseniz farklı vade ve tutarlar için geçerli olan % 1.49 faiz oranından da faydalanabilirsiniz.
Kampanyamızdan yararlanmak için Toyota Showroomlarını ziyaret edebilir ya da KredimOL mobil uygulamamızdan başvurabilirsiniz.

Toyota Finans tüketici kredilerinde belirtilen %0.00 faiz oranı, Yaris 1.0 modelleri için geçerlidir. 75.000 TL kredi tutarı 12 ay vadede, yılık toplam maliyet oranı %0,0811, yıllık efektif maliyet oranı %9773, tahsis ücreti 393,75 TL ödeme seçeneğinde geçerlidir. Kampanyada belirtilen kredi koşulları, Toyota Finans hizmet sağlayıcısı ALJ Finansman A.Ş. tarafından sunulmaktadır. ALJ Finansman A.Ş., kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kredi başvurusu esnasında ALJ Finansman A.Ş.’nin güncel fiyatlama koşulları ve uygulamaları geçerli olacaktır. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanya 30/11/2021 tarihine kadar geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.

ALJ Finansman A.Ş. kampanya şartlarını değiştirme, durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.