İkinci el araç sahibi olmayı gözünüzde büyütmeyin! ALJ Finans’ta hızlı ve zahmetsiz kredi başvurusu sizleri bekliyor. 30.000 TL kredi tutarı, 20 ay vade ve %1,85 faiz oranı hayallerinizdeki araca sahip olabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve farklı ödeme planları için anlaşmalı 2. El otomotiv satıcılarımızı ziyaret edebilir, kredi başvurunuzu kolayca KredimOL uygulamasından gerçekleştirebilir ve 0216 643 0 444’ten ALJ Finans Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

ALJ Finans, kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kredi başvurusu esnasında ALJ Finans’ın güncel fiyatlama koşulları ve uygulamaları geçerli olacaktır. Görselde yer alan % 1,85 faiz oranlı yarısına kredi ürünü, ikinci el araçlar için 30.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı % 2,3064, efektif yıllık maliyet oranı % 31,4714, tahsis ücreti 157,50 TL ödeme seçenekleri ile geçerlidir. Kampanyaya Kredi Koruma sigortası dahildir. Kampanyada belirtilen kredi koşulları, ALJ Finansman A.Ş.’nin belirlediği şartlarda geçerlidir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır

×