Yenileyen Kredi

Otoshops Finans hizmetleri sayesinde dilediğiniz 2.el araca en hızlı yoldan ulaşabilirsiniz! Hayalinizdeki otomobili seçtikten sonra sadece T.C. Kimlik Numaranız ile başvurunuzu yapabilir ve sonucunu 20 dakika içerisinde öğrenebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun Otoshops Finans ürününü seçerek, ister 2 ister 15 yaşındaki araçlar için 48 aya varan vadelerde ödeme planınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. İşlemlerinizin satış danışmanları tarafından hızlıca tamamlanması sonrasında, aracınız ile keyifli sürüş deneyimine hemen başlayabilirsiniz.

Otoshops Finans çözüm ortağı ALJ Finans ile birlikte klasik kredi olanaklarının yanı sıra, yenilikçi ve güvenceli ürünlerle müşterilerimizin finansman ihtiyaçlarına yönelik çözümleri hayata geçiriyoruz. “Yenileyen Kredi” olarak adlandırdığımız ürünümüz ile kredi vadesi sonunda aracınızı yenileme imkanına sahipsiniz.

Yenileyen Kredi nedir?

Yenileyen Kredi ile aldığınız aracı satmak gibi bir derdiniz kalmıyor. Gerekli koşulları sağlamanız halinde aracınız, kredi vadesi sonunda Otoshops’un geri alım garantisi altında.

Yenileyen Kredinin nasıl işlediğinden bahsetmek gerekirse;

Seçtiğiniz otomobile göre Yenileyen Kredi avantajları size anlatılıyor. İhtiyacınıza uygun olan kredi tutarına istinaden, Otoshops Finans’ın Yenileyen Kredi ödeme çözümleri sizinle paylaşılıyor. Kredi tutarının belirli bir kısmı balon ödeme olarak son takside bırakılıyor ve size kiralar gibi düşük taksitlerle bir geri ödeme planı sunulmuş oluyor. Yenileyen Kredi’nin özelliği olarak, Otoshops tarafından, kredi vadenize ve aracınızla sürüş yapacağınız tahmini kilometreye göre size bir geri alım fiyatı veriliyor. Geri alım fiyatı, son taksitten daha yüksek olduğu için, son takside geldiğinizde kullandığınız otomobili değiştirip, Yenileyen Kredi avantajları ile yeni bir otomobil sahibi olabilir veya diğer seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kredinizin son taksidi geldiğinde üç seçeneğiniz oluyor;

  1. Dilerseniz Otoshops aracınızı güncel 2.El alım fiyatından geri alıyor ve son taksidinizi kapatıyor. Aradaki farkı ise Yenileyen Kredi ile Otoshops’tan alacağınız yeni otomobilin peşinatında değerlendirebiliyorsunuz.
  2. Balon ödemeniz için mevcut kredinizin vadesi maksimum 48 ay olacak şekilde Otoshops Finans tarafından yeniden taksitlendirme imkanı sunuluyor.
  3. İsterseniz kredinizin son taksidini Otoshops kapatıyor, aracınızı güncel 2.El alım fiyatından geri alıyor.
Kısacası Yenileyen Kredide kiralar gibi düşük taksitlerle ödeme yaparak, aracınızı belirlenen periyodda yenileme imkanına sahip oluyorsunuz.

Kredi hizmeti, Otoshops Finans hizmet sağlayıcısı ALJ Finansman A.Ş.(“ALJ Finans”) tarafından sağlanmaktadır. ALJ Finans, krediyi kullandırıp kullandırmamakta ve kredi şartlarında değişiklik yapmakta tamamen serbesttir. Araçların alım ve satımına ilişkin tüm işlemler, Otoshops ( ALJ Motorlu araçlar A.Ş.) yetkisinde olup, detaylı bilgi için Otoshops Yetkili Satıcılarını veya otoshops.com ’u ziyaret edebilirsiniz.
 

Servis Kredisi

Oto Plan

Kredi Seksek

Kredi 4 Mevsim

Kredi Balon

Kredi Flex

Hibrit Kredi

Çiftçi Kredisi

X-Kredi

Oto Plan