Kaçırılmayacak Fırsat

İkinci el araçlarda %3.49*’dan başlayan faiz oranları ALJ Finans’ta.

Detaylı bilgi ve farklı ödeme planları için Xchange by Toyota, Otoshops ve anlaşmalı ikinci el satıcılarını ziyaret edebilir, kredi başvurunuzu kolayca ALJpay uygulamasından (IOS için, Android için) gerçekleştirebilir veya 444 7 255’ten ALJ Finans Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

*Belirtili faiz oranı risk bazlı fiyatlama kapsamında sunulmakta olup; müşterinin kredibilitesine göre yukarı yönde değişkenlik gösterebilmektedir. Kredi başvurusu esnasında ALJ Finans’ın güncel fiyatlama koşulları ve uygulamaları geçerli olacaktır. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Kredi vadeleri araç fatura tutarına göre farklılık göstermektedir. ALJ Finansman A.Ş. kampanya şartlarını değiştirme, durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

 Kaçırılmayacak Fırsat

İlginizi çekebilir

Toyota Kampanyası

Toyota Kampanyası

Toyota’ya özel kampanyamız devam ediyor!

Hemen İncele
İkinci El Kampanyası

İkinci El Kampanyası

15 yaşa kadar ikinci el otomobil alımlarınızda 48 aya kadar vade ve zahmetsiz kredi başvurusu imkânı sizi bekliyor.

Hemen İncele
ALJ Finans Ertelemeli Kampanya

ALJ Finans Ertelemeli Kampanya

Cazip kredi kampanyamız ile araç alımında kullanılacak kredinizin taksitlerini yazın ödemeye başlayabilirsiniz.

Hemen İncele
Corolla Cross’a Özel Kaçırılmayacak Fırsat

Corolla Cross’a Özel Kaçırılmayacak Fırsat

Toyota Türkiye ile ortak kampanyamız kapsamında Haziran ayı sonuna kadar alacağınız yeni Corolla Cross modellerine özel 200.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vadede, %2,83’ten başlayan faiz oranları sunuyoruz.

Hemen İncele