Yasal Uyarılar

ALJ Finans web sitesi (www.aljfinans.com.tr ) ve site üzerindeki her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi ALJ FİNANSMAN A.Ş'ye ait olup siteyi kullanmakla, aşağıda yer alan Web Sitesi Kullanım Kurallarını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Değişiklik Yapma Hakkı ve Sorumluluk

  1. ALJ FİNANSMAN A.Ş, ALJ Finans web sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması için azami özeni gösterir, ancak fiili değişiklikler nedeniyle web sitesindeki bilgiler ile güncel durum arasında farklılıklar oluşabilir. ALJ Finansman A.Ş. önceden haber vermeksizin kendi inisiyatifinde herhangi bir zamanda bu sitede yer alan bilgi ve koşulları değiştirebilme ve/veya yayını durdurma hakkını saklı tutar, bu nedenle web sitesinde yer alan bilgilerin herhangi bir zamanda tam, güncel, doğru ve eksiksiz olduğu konusunda kullanıcılarına taahhüt vermemektedir.

  2. ALJ Finans web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluklarını, yanlış veya eksik bilgi içermediklerini, yeterli ve güncel olduklarını garanti etmediğinden bu bilgilerin hatalı, eksik ve/veya yanıltıcı olması nedeniyle sorumlu tutulamaz. En güncel ve geçerli bilgiler için 444 7 255 numaralı telefondan ALJ Finans Müşteri Hizmetleri ile temasa geçebilirsiniz.

  3. ALJ Finans web sitesinde, farklı sitelere bağlantılara yer verilebilir; ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından ALJ Finansman A.Ş sorumlu tutulamaz.

  4. Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak olan her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı ALJ Finansman A.Ş, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ALJ Finansman A.Ş tarafından yetkilendirilen gerçek ve tüzelkişilerin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Fikri Mülkiyet

ALJ Finans web sitesinde yer alan üçüncü sahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve içeriklerin, logoların, görsellerin ve yazılımların fikri mülkiyeti ve/veya telif hakları ALJ Finansman A.Ş.’ye aittir ve ALJ Finansman A.Ş tüm haklarını saklı tutar. ALJ Finans web sitesinde yer alan her türlü bilgi, içerik, logo, görsel ve yazılımların, ALJ Finansman A.Ş.’nin yazılı izni olmadıkça kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması, değiştirilmesi, dağıtılması ve/veya satılması yasaktır.

Yetkili Mahkeme

ALJ Finans web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek her tür uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul (Merkez) Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.